Finaliści projektu „Matura na 100 procent”

Edycja IV2017
Oliwia AzjanII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Anna BanaszakLiceum Ogólnokształcące w ZSO nr 10 w Gliwicach
Jan BednarskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w ZS nr 82 w Warszawie
Anna BisagaII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ZSO nr 2 w Elblągu
Mateusz BodzionyXIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO Nr 7 w Szczecinie
Weronika BogdałX Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach
Marcin ChrapekLiceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie
Katarzyna ChwalebaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Tomasz CichońI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
Zofia CieślińskaII Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w ZSO nr 2 w Białymstoku
Sylwia CiraoloI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży
Małgorzata CybulskaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
Anna FirgolskaLiceum Ogólnokształcące Nr XIII im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu
Anna FrączekVI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Mateusz GienieczkoIII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Michał GrzesińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie
Krzysztof JurdzińskiLiceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu
Izabella KorczakPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
Olga KozłowskaI Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
Konrad KozłowskiXXII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. José Martí w Warszawie
Weronika KożuchIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie
Benedykt KrólLiceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju
Tobiasz KubisiowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Michalina LipińskaV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
Jowita MazurkiewiczXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
Kamil NasiekI Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Bartosz PawelecIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
Adam PiaseckiIX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w ZS nr 125 w Warszawie
Julia PonczekGdańskie Liceum Autonomiczne
Marcin PruszczykXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 82 w Warszawie
Filip PrzybyszVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
Karolina RosińskaWielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia w Warszawie
Anna RuszeckaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Aleksandra SkwarekKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie
Monika StradczukII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w ZS nr 66 w Warszawie
Agnieszka TurowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
Anna WiraszkaII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu
Aleksander WiśniewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Przemysław WojtaszekIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie
Katarzyna WronaKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Kielcach
Jan Zawadowski2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy w Warszawie
Edycja III2016
Wojciech CzajkowskiLiceum Akademickie Zespołu Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Michał DawidziukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
Wiktoria DobrowolskaVII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
Izabela FijołekI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu
Andrzej GłuszakLiceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie
Julia GrabaniaIII Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Styczyńskiego w ZSTiO w Gliwicach
Maria GrzeszczykIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Michał GulczyńskiLiceum Akademickie Zespołu Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Aleksandra KotlęgaLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku
Tomasz LeśniakLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie
Wojciech MaślakiewiczV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Cezary MiedziarekI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Jeremi MillerXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
Agata NielipińskaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
Joanna PiskorzV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
Dominika PuchałaLiceum Ogólnokształcące ZSO Nr 1 w Prudniku
Jan SkraburskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
Michał StopkaTechnikum nr 4 w Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu
Milena SutyLiceum Ogólnokształcące SALOMON Pawła i Marzeny Zakrzewskich w Drohiczynie
Wojciech WańczykI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym Sączu
Adela WąsikII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ZSO nr 2 w Elblągu
Monika WiniarskaXXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie
Edycja II2015
Angelika AbramiukI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Parczewie
Mikołaj BabiańskiGdańskie Liceum Autonomiczne
Agnieszka BalcerowiczI Liceum Ogólnokształcące im. H. Derdowskiego w Kartuzach
Anna BalickaVIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Kamil BarczyńskiV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
Aleksandra BartonII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
Anna BasajXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Warszawie
Dominika BąkI Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
Ewelina BeyerII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Michał BłaszczakIX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w ZS nr 125 w Warszawie
Krzysztof BobińskiI Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
Krzysztof BochniarzII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu
Marta BociągaI Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu
Norbert BrodzińskiI Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie
Paweł ButkiewiczXVI Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Ch. de Gaulle'a w ZSO nr 2 w Poznaniu
Anna ChlebicaI Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
Aleksandra ChodorowskaI Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
Hanna CieślarKatolickie Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu
Julia DereniowskaZespół Szkół UMK Liceum Akademickie w Toruniu
Adam DomańskiZespół Szkół Nr 5 we Wrocławiu
Paweł DrozdowskiII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
Wojciech DubielI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle
Mikołaj DuczmalLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu
Magdalena GajaszekII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego w Kielcach
Barbara GołębiewskaPubliczne Liceum Ogólnokształcące we Włocławku
Michał GoworkoIII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w ZSO Nr 3 w Białymstoku
Agnieszka IlkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Boh. Westerplatte w Gdańsku
Dominika JaczkowskaV Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie
Katarzyna JarczewskaI Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie
Magdalena JaroszLiceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Kętach
Karolina JastrzębskaIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Dominika JędryczkaI Liceum Ogólnokształcącew Dąbrowie Górniczej
Monika KlagII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu
Karolina KowalczykII Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Kraśniku
Szymon KowaraGdańskie Liceum Autonomiczne
Anna KoziołLiceum Ogólnokształcące nr III im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
Marcin KuczerLiceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śl.
Michał KuźmińskiI Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Kozienicach
Paulina LangoszVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Katarzyna LangoszII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w ZSO nr 12 w Poznaniu
Dominika ŁącałaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Magdalena MisztalI Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w  Kielcach
Paulina MołasII Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
Agnieszka MordakoI Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdynii
Filip MusiołVIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Sylwia NemeczekSamorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli
Marta NieuważnyOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Toruniu
Weronika NitkaZespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu
Dominik NowakI Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju
Mariola NowickaLiceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Kętach
Sonia OlechnowiczII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w ZSO nr 2 w Gorzowie Wlkp.
Sabina OleksyZespół Szkół Ogólnokształcących w Opolu
Wiktoria OrliczI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach
Michał PacholskiLiceum Ogólnokształcące Nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu
Filip PaprockiI Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie
Paweł PasiekaZespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej
Marta PasławskaIII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w ZSO Nr 3 w Białymstoku
Martyna PiszczekIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Bydgoszczy
Izabela PolińskaI Liceum Ogólnokształcące im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu
Piotr PutonLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Iłży
Magdalena PypczyńskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdynii
Klara RubiniecZespół Szkół UMK Liceum Akademickie w Toruniu
Marta RuszkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku
Ewa RzemińskaZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Jeleniej Górze
Kacper RzeńcaIII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w ZSO Nr 3 w Białymstoku
Szymon SadowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Orkana w Limanowej
Patrycja SafernaI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
Jagoda SalińskaII Liceum Ogólnokształcące w Rybniku
Sylwia SłomaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. E. Sczanieckiej w Pniewach
Hubert SmolińskiI Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
Aleksandra SobiborowiczI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
Martyna SokółI Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie
Marcelina SpychałaII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Legnicy
Andrzej SwobodaSalezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach
Agnieszka SzczepanekI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
Arkadiusz SzczepanekI Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu
Anna SzczerbaI Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim
Aleksandra SzczęsnaXXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie
Dominika SzymikI Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie
Katarzyna SzyszkaV Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
Michał TarnowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
Kamil TomczykLiceum Ogólnokształcące w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze
Monika TrojanI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
Wojciech TrzaskaPubliczne Liceum Ogólnokształcące SRKAK w Chorzowie
Ewelina TulejIII Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Zamościu
Marcin WajdaI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
Iga WalkowiakXIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO Nr 7 w Szczecinie
Wojciech WdowikIV Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu
Magdalena WinczuraII Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu
Weronika WiśniewskaI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży
Oskar WiśniewskiI Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie
Alicja WojtyniakIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach