AWKRK-2www

Akademia Wiedzy KRK to ciekawa propozycja edukacyjna przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Akademia Wiedzy KRK to kursy, warsztaty i spotkania o charakterze interdyscyplinarnym, rozwijającym realizowane w oparciu o dziedzictwo kulturowe Krakowa i Małopolski.

Drogi Uczniu,

Na naszych kursach zapoznasz się z nowoczesnymi technikami uczenia się, dzięki którym zyskasz większą łatwość zapamiętywania, kojarzenia faktów, wzmocnisz umiejętność logicznego myślenia. Postaramy się odkryć Twoje mocne strony, Twój twórczy potencjał, które odtąd będą Twoim sprzymierzeńcem w nauce. A nabyta dzięki temu pewność siebie pozwoli na radosne i efektywne przyswajanie wiedzy.

Jednak najciekawsze jest to, że zadbamy o Twój rozwój intelektualny w niebanalny sposób. Do przygotowania materiałów, ćwiczeń, testów i wszelkich innych aktywności o charakterze interdyscyplinarnym na naszych kursach i warsztatach wykorzystaliśmy przebogate dziedzictwo kulturowe Krakowa i Małopolski. Zatem nie tylko nabędziesz nowe umiejętności pomocne w nauce, ale także odbędziesz fascynującą podróż po historii, zabytkach i dniu dzisiejszym najbardziej magicznego z polskich miast Krakowa oraz regionu Małopolski. Zdobyta wiedza i umiejętności z pewnością przydadzą się także w czasie sprawdzianów i egzaminów!

Drogi Maturzysto,

W ramach działalności Akademii Wiedzy KRK nie zapominamy także o maturzystach, których zapraszamy na kursy maturalne z zakresu nauk humanistycznych – język polski, historia, WOS. Na zajęciach powtórka materiału i ćwiczenia z przykładowymi arkuszami, ale także ustalenie indywidualnego planu przygotowań z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do zarządzania czasem.

Drogi Nauczycielu, Rodzicu,

O rozwój intelektualny młodego pokolenia dbamy przecież my, dorośli, dlatego w ramach działalności Akademii Wiedzy KRK organizujemy także przestrzeń do spotkań dla Nauczycieli i Rodziców. Na spotkaniach KLUBU Akademii Wiedzy KRK cyklicznie, w każdy trzeci czwartek miesiąca będziemy prezentować ciekawe propozycje z zakresu historii, kultury, nauki, a potem dyskutować i wymieniać doświadczenia. W ten sposób pragniemy budować społeczność zainteresowaną potencjałem miasta i regionu, w którym żyją.

Organizatorem zajęć w Akademii Wiedzy KRK jest Fundacja „Zawsze Warto”. Zajęcia prowadzone są w ramach statutowej działalności odpłatnej pożytku publicznego. Partnerem Akademii Wiedzy KRK jest VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania.

Kolejne grupy kursowe/warsztatowe otwierane są w systemie naboru ciągłego po ustaleniu dogodnego dla wszystkich terminu.

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do lektury naszej propozycji!
Zawsze warto uczyć się więcej, ciekawiej, skuteczniej!

 

KLUB Akademii Wiedzy KRK

Dla ucznia

Dla szkoły