farmona

 

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. to rodzinna firma, której początki sięgają roku 1997.
Innowacyjność i wysoka jakość naturalnych składników roślinnych stanowią o skuteczności produkowanych kosmetyków, wpisując firmę do grona uznanych na rynku marek, ale też solidnych i rzetelnych partnerów w biznesie.
Najwyższa jakość to cecha produkowanych wyrobów, ale też warunków w jakich firma pracuje.
Architektura zakładu produkcyjnego jest najlepszym przykładem wysmakowanego wpisania w piękno górskiego krajobrazu, a powstały w 2007 Farmona Hotel Business & SPA to wręcz modelowa architektura dla miejsca relaksu i wypoczynku w zabytkowym parku na obrzeżach Krakowa.
Jest wreszcie Farmona przykładem firmy zaangażowanej społecznie.
Powołanie własnej fundacji to wynik wieloletniej aktywności społecznej w ramach Lions Club International, PKPP Leviatan czy BCC, a także dotychczasowych doświadczeń w wspieraniu kultury, sportu oraz rozlicznych działań charytatywnych.
Firma jest laureatem takich nagród jak m.in. Solidna Firma, Gazela Biznesu, Znak Jakości Q, QI Quality International, Krakowski Dukat, Produkt Roku, Przedsiębiorstwo Fair Play, Medal Europejski, Firma Dobrze Widziana.

W 2012 roku, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, otrzymało prestiżowe wyróżnienie – Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.